piątek, 15 kwietnia 2011

Kredyty social lending

W naszych czasach łatwość zdobywania mniejszych kredytów i pożyczek jest bardzo duża. I tak na przykład jeżeli bank odmawia nam udzielenia kredytu to wyjść z tej sytuacji jest kilka możemy skorzystać z kredytów oferowanych przez różne firmy lub też możemy wybrać bardziej nowoczesną formę jaką są kredyty social lending.

Jest to całkowicie prywatna opcja z której można skorzystać tylko i wyłącznie przez internet. Taka społecznościowe idea polega na pożyczaniu pieniędzy od prywatnych inwestorów. Jeśli jesteśmy zainteresowani takimi kredytami musimy na jednym z portali założyć konto a następnie się zweryfikować. Po pozytywnym przejściu tego, procesu kredyty social lending będą już dla nas dostępne.

Następnym krokiem jest założenie aukcji w której określimy jaka kwota kredytu nas interesuje, należy dodać także jakie proponujemy oprocentowanie i kiedy pieniądze będziemy chcieli zwrócić. Jeżeli nasze kredyty opiewają na większą sumą to w naszej aukcji może zalicytować kilku inwestorów i dzięki temu będziemy mieli większe szanse na zdobycie całej kwoty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz